Ogłoszenie

Zostań INWESTOREM SPOŁECZNYM Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości

Szlachetne Paczka i Akademia Przyszłości to programy Stowarzyszenia WIOSNA. Obecnie poszukujemy Inwestorów Społecznych do przyłączenia się do naszej Drużyny.
KIM JEST INWESTOR SPOŁECZNY?
Inwestor Społeczny to firma, która ma dorobek i chce się tym dorobkiem podzielić, inwestując w lokalną społeczność. Inwestor wspiera lokalnie SZLACHETNĄ PACZKĘ lub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Paczka od 15. lat łączy potrzebujących z tymi, którzy chcą im pomóc, a Akademia przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Aby zostać Inwestorem Społecznym, wystarczy zdecydować się na inwestycję w rozwój wybranej lokalizacji, w której jest obecny rejon SZLACHETNEJ PACZKI lub kolegium AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Inwestycja to jednorazowa wpłata w wysokości 5 000 PLN dokonana przez stronę: www.inwestor.szlachetnapaczka.pl Darowizna to pierwszy krok. Od niej zaczyna się to, co najpiękniejsze. Chcemy, by mógł poczuć, jak duży wpływ ma na swoje otoczenie, dlatego bardzo chętnie zapraszamy go do bliższej integracji z nami.
Dlaczego warto?

Nie jestem Billem Gatesem i nie jestem w stanie pomóc wszystkim, dlatego wybieram tych potrzebujących, którzy są najbliżej. Działam lokalnie, bo jeśli społeczność lokalna będzie się miała lepiej to i ja będę się miał lepiej.
– Krzysztof Szota, Kancelaria Podatkowa Krzysztof Szota, Gdańsk

Założyłem firmę z potrzeby wpływu. Nie miałem w sobie zgody na to, żeby świat wyglądał tak, jak wygląda. Jak każdy biznesmen, założyłem firmę bo wierzyłem, że moje produkty będą bardziej innowacyjne i lepiej zaspokoją potrzeby klientów.

Ta niezgoda na rzeczywistość zmotywowała mnie też do zostania Inwestorem Społecznym. Nie mam zgody na to, jak wygląda świat. Chcę, żeby był lepszy.
– Krzysztof Filarski, partner zarządzający i wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej Westhill Consulting

Ty też możesz stworzyć z nami podobna historię w lubuskim.

Specyfikacja ogłoszenia

Kategoria:
Data ogłoszenia: 8 listopada 2016
Autor: Paulina
Tagi: , , ,