Ogłoszenie

Partner do współpracy przy realizacji projektu

Fundacja „Puzzle Nadziei”, prowadząca działania na rzecz promocji edukacji dzieci, młodzieży oraz osób starszych w zakresie komputeryzacji, robotyki i informatyki poszukuje partnera do wsparcia realizacji projektu „@ktywni w jesieni życia”.

Celem projektu realizowanego od czerwca do listopada br. jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu zielonogórskich seniorów poprzez zachęcenie ich do aktywnego uczestnictwa w cyklu warsztatów dotyczących obsługi komputera i popularnych urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartphony. Zajęcia przewidziane w ramach projektu, obejmą w sumie 120 jednostek szkoleniowych w których uczestniczyć będą 3 grupy seniorów, każda max. po 10 osób.

Do sprawnej realizacji projektu fundacja poszukuje partnera (najlepiej firmy o profilu informatycznym, posiadającym siedzibę na terenie miasta Zielona Góra), który w zamian za promocję firmy w mediach lokalnych zgodziłaby się na udostępnienie na czas realizacji warsztatów, sali komputerowej lub konferencyjnej. Zajęcia odbywałyby się w systemie weekendowym (12:00-16:00) w okresie sierpień – październik lub w dni powszednie po godz. 16:00. Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy partnerskiej prosimy o kontakt mailowy pod adres: puzzle.nadziei@gmail.com.

Projekt, realizowany przez fundację „Puzzle Nadziei” uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu rządowego ASOS na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (więcej informacji o programie: www.senior.gov.pl).

Specyfikacja ogłoszenia

Kategoria:
Data ogłoszenia: 24 lipca 2015
Autor: Fundacja Puzzle Nadziei
Tagi: , ,