Ogłoszenie

Ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” – 13 kwiecień 2016, Zielona Góra

Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo organizują w Zielonej Górze pierwsze w tym roku regionalne ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki” – największego w Polsce przeglądu społecznie odpowiedzialnego biznesu. Zapraszamy na to wydarzenie, które odbędzie się 13 kwietnia br. w Hotelu Ruben przy al. Konstytucji 3 Maja.

Program wydarzenia:

11.00 – 11.10 Powitanie
11.10 – 11.25 „Raport odpowiedzialnego biznesu w Polsce 2015. Dobre praktyki”
11.25 – 11.45 Dobre praktyki – przykłady trzech akcji społecznych z Zielonej Góry
11.45 – 12.30 Warto łączyć siły, czyli o współpracy międzysektorowej Debata z udziałem przedstawicieli lokalnych firm, organizacji zrzeszającej pracodawców, organizacji non-profit.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW: http://odpowiedzialnybiznes.pl/ogloszenie-raportu/

Spotkanie będzie okazją do zaczerpnięcia i wymiany wiedzy z zakresu społecznej
odpowiedzialności biznesu, przestrzenią do poznania dobrych praktyk CSR opisanych w
Raporcie, umożliwi dyskusję na ich temat i networking. Każdy uczestnik otrzyma egzemplarz „Raportu odpowiedzialnego biznesu w Polsce 2015. Dobre praktyki”. Znajdą się w nim m.in.: dobre praktyki CSR ponad 150 firm, artykuły opisujące najważniejsze trendy w ramach CSR, kalendarium wydarzeń, zestawienie badań, publikacji i artykułów prasowych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prac, które są efektem projektu „Otwarte działania twórcze”. W jego ramach od kilku lat w Zielonej Górze spotykają się grupy młodzieży sprawnej z niepełnosprawną. Projekt jest długoletnią praktyką PGNiG wymienianą w Raporcie od trzech lat.

Informacji na temat spotkania udzielają:

FOB: Marta Borowska, koordynatorka projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, marta.borowska@fob.org.pl, tel: 22 627 18 71.

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze: Dorota Mundry, kierownik działu komunikacji i PR, dorota.mundry@pgnig.pl, tel. 68 32 91 262, 607 10 94 98.

Organizatorzy: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
Wsparcie organizacyjne: Fundacja CSR Profit / Zielona Góra

Specyfikacja ogłoszenia

Kategoria:
Data ogłoszenia: 7 kwietnia 2016
Autor: milibra
Tagi: , , ,